Śniadania

Oferta śniadaniowa

Często pytacie nas jak wyglądają śniadania?

Podczas  pobytu  w  Busola  House, nasi  Goście  mogą  skorzystać z oferty  śniadaniowej. W zależności od terminu pobytu, może to być śniadanie z menu lub w formie zestawu. Dania przygotowujemy samodzielnie, z myślą o dzieciach i dorosłych, a także o osobach z nietolerancjami pokarmowymi, weganach czy wegetarianach.

W sezonie letnim polecamy wybór śniadania z naszego  MENU Goście nocujący w obiekcie otrzymują kartę zniżkową  na całą ofertę z karty.

Poza sezonem można skorzystać ze śniadania w formie zestawu  lub wybrać danie z "małego menu" Zestaw śniadaniowy składa się z półmiska z wędliną, serem i warzywami, koszyka świeżego pieczywa, masła, pasty/sałatki, dwóch dań na ciepło (wytrawne i słodkie), wody/lemoniady oraz kawy z ekspresu przelewowego/herbaty. Zestaw serwujemy zazwyczaj w okresie kwiecień-czerwiec / wrzesień-październik, a w pozostałe miesiące preferujemy wybór dania śniadaniowego z "małej karty" które dostarczamy  do pokoju na umówioną godzinę.

Cennik śniadań w zestawie

osoba dorosła - 35 zł

dziecko 7-11 lat - 25 zł

dziecko 3-6 lat - 20 zł

* cena dotyczy Gości nocujących w obiekcie. Pozostałych klientów zapraszamy na śniadania od maja do września. Cena może się zmienić.