O nas

O nas

Nasza rodzina i podróż w czasie

Po raz pierwszy wyjeżdżamy do Niemiec w 1989 roku i zaczynamy poznawać świat. Nasze wyjazdy kontynuujemy przez   kolejne   lata - pracujemy,  uczymy  się,  czerpiemy  inspiracje. W  między  czasie realizujemy się w sporcie i turystyce. Pasja zaczyna wypełniać naszą codzienność do tego stopnia, że decydujemy się zająć turystyką zawodowo. W 1996 roku zakładamy rodzinną firmę przewozową, którą prowadzimy do dziś. Ponad ćwierć wieku wozimy ludzi po świecie, kraju, regionie.

Podróże kształcą, poszerzają horyzonty i inspirują. Czyli jak narodził się pomysł na "Busola House"

Lubimy podróże i wszystko co się z tym wiąże. Począwszy od wyznaczenia kierunku i organizacji wyjazdu, po nową perspektywę - świeże spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. 

Każda nasza PODRÓŻ - bliższa i dalsza – to niezliczona liczba przebytych kilometrów, opowieści i nowych doświadczeń. Wszystko to czego się w trakcie nauczyliśmy - ukształtowało nas.  Dzięki temu jesteśmy w tym miejscu co teraz, będąc tą rodziną, którą jesteśmy obecnie. Podróżowanie po świecie sprawia, że jeszcze bardziej doceniamy nasz DOM – region, w którym mieszkamy i żyjemy od pokoleń.   

Możemy śmiało powiedzieć, że Busola House powstała z pasji do podróżowania z myślą o osobach, które tak jak my, dostrzegają piękno Żuław i Mierzei Wiślanej. Zauważyć to można, już w momencie przekroczenia progu naszego domu. Zarówno wspólne pomieszczenia, jak i pokoje urządziliśmy w stylu, który nawiązuje do okolicznych atrakcji czy miejsc zasługujących na wyróżnienie. Odwiedzający nas Goście mogą spędzić noc np. w domu podcieniowym,  nad  Zalewem  Wiślanym, wśród polderów żuławskich, na dzikiej plaży a nawet w  Ptasim  Raju. 

Busola House - Wyznacz kierunek swojej podróży

Wierzymy, że nawet najdalsza podróż rozpoczyna się w miejscu, w którym jesteśmy teraz. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych Gości do odkrywania Krainy Żuław i Mierzei Wiślanej. Z tej okazji stworzyliśmy wirtualny subiektywny przewodnik po regionie ”Busola Guide [gaɪd]”, w którym dzielimy się  tym co wg nas ciekawe i warte odwiedzenia.  Przewodnik znajduje się pod kodami "QR" w różnych częściach naszego obiektu. Więcej informacji w zakładce Busola Guide [gaɪd]. 

Ponadto polecamy aktywne spędzanie czasu również na rowerach! Bogatą ofertę wycieczek rowerowych znajdziesz na Centrumrowerowe.pl." 

Mamy nadzieję, że pobyt w Busola House będzie inspiracją, a zarazem motywacją do podróży po naszym wyjątkowym, jakże jeszcze nieodkrytym regionie.